Červen 2008, Poděbrady

PODĚBRADY

20.6. – 22.6.2008
   

Vyhrály Poděbrady. Krásné a poklidné město. Slabé dvě hodiny jízdy z Liberec.
 

„Ubytování seženeme na místě, to nebude žádný problém“, říkal Luba. ALE trochu byl neb kam oko dohlédlo všude mažoretky. Aby ne, když se právě v tomto termínu konal v Poděbradech Národní šampionát mažoretek, což jsme netušili.
 

Nakonec jsme „zakotvili“ na místních tenisových kurtech, kde byla moc sympatická obsluha a Máří měla doslova zelenou. Už dlouho se nám nestalo, že by za psa neúčtovali žádný poplatek. Tady skutečně nic nechtěli a ráno u snídaně se ještě ptali co si slečně dá – byli jsme velice příjemně překvapeni. Cena ubytování 250,-Kč/osoba – bez komentáře. A taky den začít hodinou tenisu bylo skvělý!
  

Prošli jsme město, navštívili místní kavárny v překrásném místním parku, obdivovali koupaliště a seznámili se s místním kynologem, který kraťandu hned poznal neb prý trikolórní kluk navštěvuje jejich cvičák. Koukala jsem na web www.kratandy.cz, ale nejsem si jistá o jakém trikolórním klučinovy mohla být řeč. Našla jsem jen Fara, který má místo bydliště právě Poděbrady. Tímto Fara a majitele zdravíme !!
  

V neděli odpoledne jsme odjeli ještě na chalupu do Svijanského Újezda, kde jsme si s Burákama zahráli beach, vykoupali se neb byl opravdu letní den a začali připravovat věci na slavnost, která se bude konat příští víkend právě na kurtech. Opožděně se bude ofico slavit svatba Dáji a Máry, která proběhla v dubnu 2008. Pořád přemýšlím co nás s Lubikem vedlo k tomu, že jsme se přihlásili do té bláznivé soutěže STARDANCE, která proběhne právě ku příležitosti oslav. TO BUDE NĚCO! Kamarádi uvidí co ještě nikdy neviděli a nejenom kamarádi, prý už se každý těší ……….. aby ne, když bude prostor se smát na úkor jiných :)

FOTOGALERIE


PODĚBRADY


This is alternative content.

Webdesign by Ondřej Havle | Datum spuštění: 11. 7. 2007 | Poslední aktualizace: 20.03.2018 09:29