21.9. - 28.9.2007 Turecko

21.9 – 28.9.2007
Turecko
 Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi.

 
 

Obsazení :


Mohamed : Nikita a Kristýna

Hory : Madlen a Janina

 
  Vidět Nikitu a ještě s ní strávit týden, to je opravdu nadlidský výkon, který se podaří jen málokomu.

 
 

Kdysi jsem si myslela ( a to nejenom já ), že se Niki nikdy nevdá, když sama ofiko přiznávala, že na čaj, který by mohla nabídnou návštěvě si prostě nevzpomene …………… že to dusivé kakao, které mělo nahradit polevu na dortu, nebyla náhoda …………..
 

Ženy, omyl !
 

Vše je jinak !

 
 Nikita se sice vdávat nechce, ale postarat se o někoho umí na výbornou.

 
 Byl to týden plný luxusního stravování, výborné organizace, nezapomenutelných zážitků, léčivého smíchu, vychlazeného ginu a tureckých limetek.

 
 ……………. turecké lázně ( ta masáž !!!!! ), výlet na džípech po prašných horách, návštěva Lunaparku ( Janiny i Týny mi bylo fakt líto ! ), výlet lodí po pobřeží ( kdy už jsem se modlila, abychom vpluli do přístavu neb mi bylo horko k zalknutí ), tanec do brzkých ranních hodin, brutální jízda na vodních kolech ( ještě teď ta ruka bolí jako čert, Kristýno, buď ráda, že jsi s náma nemusela ), jízda na čtyřkolkách ( kdy prach byl všude, myslím opravdu všude … ), vynikající bifteky, výborná kombinace klubové hudby a lahodné vychlazené víno ……………… to vše dávalo dohromady jeden velký LETNÍ celek.

 
 Niki, až se vrátíš domů tak budu sloužit zase já tobě ! 

 
 Marjánka s Lubikem mají asi nějaké tajemství neb doma po mém příjezdu bylo uklizeno …………… tuším, že týden bez paničky byl ve znamení MŮŽEME DĚLAT VŠECHNO A SPÁT KDE SE NÁM ZACHCE A JÍST KDY SE NÁM ZACHCE ………. jen se ještě nepřiznali.


zábava jak se patří .... to byl ALE debilní nápad
>>

This is alternative content.

Webdesign by Ondřej Havle | Datum spuštění: 11. 7. 2007 | Poslední aktualizace: 20.03.2018 09:29