13.8.- 20.8.2011, LVT Svojanov

Tentokrát byl letní výcvikový tábor na dlouho poslední. Rok 2011. Plný změn.

S holkama, v sestavě jako již obvykle: Hanička, Reny a já, jsme vyrazily opět směr Moravská Třebová. Již tradičně LVT Svojanov pod vedením Stáni Jansové.

Celá sestava:

Hanička a Dupinka

Reny a Pepina

Magdaléna a Máří + Rigo/Alertness Dexterity

Rigo je importovaný trikolorní mládě z Norska, kterého si pořídil můj dlouholetý přítel.

Počasí nám přálo a tak den co den bylo co dělat. Teda holky dělaly, já spíš dění sledovala ze židličky DIRECTOR a snažila se být při ruce: podej,přines.

Marjánka byla s Haničkou sehraná dvojka, velmi brzy, obrany jim šly jedna radost. Má byla ve svém živlu, cacná podnikat cokoliv. Obrany nebyly jedinou činností. Taky agility a trénink ploch - vyhledávání.

My s Má pouze stopovaly. Kvalitně stopovaly.

Hanička s Dupi ochutnávaly od všeho trochu (Dupinka neměla čím překvapit, ta jede vždy na 100%) a Reny překvapovala brzkým vstáváním!!!,kdy společně s Pepe startovaly vždy den agility. Pepe je skvělá čuba, která je někdy trochu hrrr, ale to rozhodně není ničemu na škodu. A to, že je rozmazlená? No a co! Do 5ti let se to snad srovná. Mimochodem je MOC hezká. Plesnivá.

Nové aktivní společníky jsem poznala ze strany Haničky "rodiny"- Rufíkovce.

http://barnabasovci.tym.cz/ (zde jsou i fotografie z LVT)

Rufíci jsou nadšenci do sportu. Příjemní společníci. Bára umí hrát na saxofon - neskutečný ! a Dominik ví hodně o turbínách - občas jsem měla pocit, že mluví svahilsky. Jeho slova měla ale vždy hlavu a patu. Bedlivě jejich sportovní dráhu sleduji a držím palce.

Příjemnou návštěvou tábora byl L.Mach, profesionál ve svém oboru. Liberečák. Mimochodem velmi sympatický pán (ani nevím zda stále je nebo už není členem ZKO Hanychov, kde jsme členy i my s Máří, byť cvičák navštěvujeme, spíš už sporadicky neb jsme přesídlily do Hejnic a věnujeme se záchranářskému výcviku, tak zůstáváme stále člensky věrné našemu "domácímu").

 

No a Rigo. Ten byl nadšený po celou dobu tábora, že může někoho okusovat, s někým se honit, na někoho štěkat, a ten někdo byla povětšinou Pepina. Z Riga roste krásný pes.

A já? Já zůstala do poslední chvíle věrná kynologii, zdá se. Pravda, trochu neplánovaně. 18.8.2011 v 8am se mi narodil v Pardubické nemocnici syn Hynek. Přihlásil se o slovo dřív než kdokoliv čekal. Je to LEV. Váhy prý nejsou dobré znamení.

FOTOGRAFIE a VIDEA od Reny

http://antiperle.rajce.idnes.cz/1._svojanov/


Hanička a Rigo

This is alternative content.

Webdesign by Ondřej Havle | Datum spuštění: 11. 7. 2007 | Poslední aktualizace: 20.03.2018 09:29