Červenec 2011, Zvonková, Šumava

Po delší době opět na výletě, i když tentokrát se denní dávky turistiky omezovaly na minimium. Teda měly! Luba prý netušil, že to převýšení nám zkříží cestu. A tak občas s písničkou, občas pod pohrůžkou naštvání a nemluvení, jsme zdárně postupovali k vybraným cílům, které byly u snídaně zakroužkovány na mapě Šumavy.

Velkým pomocníkem bylo i duo MARJÁNKA a DUPINKA, které s námi na výlet vyjely.

Holky se skvěle vyřádily, a když bylo třeba zabrat, zapřáhly se a bez protestů mi byly OBROVSKOU OPOROU.

Často se mi vrací ta jejich bitka v Peci pod Sněžkou, kdy si jako relativně mladé "holky" vyříkávaly postavení, jednak v chalupě a jednak ve smečce, museli jsme je co chvíli kontrolovat, kde se která nachází, aby nebylo zle .......... teď už je ale vše jinak. Vychutnávají si chvíle kdy jsou spolu. Společně umí relaxovat, makat, i si hrát. Dupinoha je skvělá čuba!!

Celý náš výlet byl velmi odpočinkový, prostě vyvedený.

Až na jednu drobnost: majitelé penzionu si pořídili fenu Cane corso. Velmi sebevědomá fena, s váhou 50kg. A tak, když bylo třeba jít venčit Má a Dupi, bylo zároveň třeba se domlouvat kudy a kdy můžeme projít, kdy je cesta "čistá". Popravdě si představuji, že majitelé penzionu/ů by pohodlí svých hostů měli stavět nadevše tj. mít zcela za své, aby hosté se cítili dobře a měli důvod se vracet. Já byla vždy v napnelismu, abychom byli schopni předejít jakémukoliv střetu neb umím domyslet co by následovalo kdyby se TY TŘI potkaly.

http://marimagdalena.rajce.idnes.cz/Zvonkova_08_2011/


Ostatní servis byl výborný !!

Holky, neskutečně dobrý vína tam byla.........


Marjánka a Dupinka

This is alternative content.

Webdesign by Ondřej Havle | Datum spuštění: 11. 7. 2007 | Poslední aktualizace: 20.03.2018 09:29