28. - 30.1.2011, Pec pod Sněžkou

 

Tentokrát víkend vyšel absolutně na jedničku.

Počasí nemohlo být lepší.

Od rána do pozdního odpoledne svítilo slunce, které i krásně hřálo, mělo sílu.

Naše dva výlety stály za to.

Vybírali jsme trasu, abychom překáželi běžkařům co nejméně a neničili stopy. Vždyť pět poblázněných psů, to už je smečka!

 

V sobotu přišlo dělení na skupiny:

1 skupina - Luba, Jíťa, Petr - se vydali směr kopec se snowbordy a lyžemi na zádech, vstříc opalování a hruškovici a kde se i velmi úspěšně zúčastnili soutěže o nejnápaditější fotografii dne a vyhráli 1.místohlavní cena - fotoaparát Canon.

 

2 skupina Reny, Hany, Magdalena, Jiří, Martin + Pepe, Terra, Dupi, Gitka, Máří – se vydali směr bouda v Obřím dole, kdy zpáteční cesta byla opepřena dlouhým sjezdem na ježdíkách, aneb do Pece jsme přímo vlítli – tedy Jiří úplně - paní s dcerou měly štěstí, že uskočily.

 

Druhý den jsme výletili už společně. Cesta, která byla vybrána se zdála být dle mapy relativně ok, avšak to by musel Jiří říci dříve, že se mu na lanovce dělá špatně, určitě bychom vybrali jiné stoupání a ne takový masakr. Neustálé postupování do kopce totiž nebralo konce. Reny mohla být ráda, že se neúčastnila díky svému nutnému studiu španělštiny a Jíťa udělala taky dobře, že výstup kvůli kolenu vzdala neb ten kopec prostě nekončil.

Já za sebe říkám, že v momentě, kdy mi došly fórky a už jsem ani neposlouchala Hany vtipné vyprávění o čivavě houpající se na flexi vodítku, přestala jsem mluvit, nebylo daleko, abych výstup vzdala taky. ALE ! NEVZDALA ! A ten borůvkový koláč, jakožto vrcholová prémie, rozhodně stál za to.

Pokud nahoru jsme se škrábali dvě hodiny, dolu to byl opět fofr, aleb jak říká každý zkušený ježdíkář:“PEKÁČ POD PEKÁČ A JEDEM!“

 

Víkend to byl opět parádní a to slunce, to nemělo chybu.

Snad ani jednoho člověka jsem neviděla zamračeného a to je co říci.

 

HUDBA VÍKENDU

http://www.youtube.com/watch?v=3AlJtpTIm3o

 

 

FOTOGALERIE

http://marimagdalena.rajce.idnes.cz/

VIDEO

Někdy si říkám, že už nejsem TAK mladá na "takové blbosti", ale na druhou stranu taky né TAK stará....... 

http://www.stream.cz/video/561709-pec-pod-snezkou


Martin a jeho dívčí skupina.

This is alternative content.

Webdesign by Ondřej Havle | Datum spuštění: 11. 7. 2007 | Poslední aktualizace: 20.03.2018 09:29