10. - 12.12.2010, Liberecký víkend/Coursing

Účast:

Hany a Dupi (Dupi Dup Nirreterrit)

Reny a Pepe (Antiperle Lerbynn)

 

Opět výborně veselý víkend přišel uprostřed prosince.

Bylo řečeno, že je čas si popřát VESELÉ VÁNOCE.

V neděli, 12.12., při odjezdu holek z Liberce, jsme ale hromadně opět usoudily, že je třeba se ještě jednou před Vánocemi vidět a popřát si víc.

 

Na programu byl jak páteční Myšák (nejlepší „pub“ široko daleko, v Liberci určitě) tak sobotní C O U R S I N G.

 

Naše Máří byla přihlášena na licenční běhy neb v minulosti již několikrát přesvědčila, že tento způsob primitivní zábavy ji sedí a běžet bezmezně za králičí kožkou, je velká legrace.

To, že padal usilovně sníh, dráha byla velmi nesnadná neb sníh byl těžký a hluboký, že běžela jako závodnice první, a tudíž dráha nebyla nikterak proběhnutá, to naší Marjánce nevadilo a mně, majitelce, to velmi lichotilo neb BYLA DOBRÁ. Najedno mi coursing tak primitivní nepřišel !!

 

Kdysi bylo řečeno, mezi námi děvčaty, že za střapcem běhá jen pes od „učňáku“ maximálně po „střední“, PRIMITIVISMUS, a jelikož je Dupinka „vysokoškolačka“ tak tento způsob zábavy se jí nedotýká, natož Pepiny, její krve, její dceři.

 

Člověk ale míní a psi mění. Snad Dupi stárne, možná jí „něco“ přeskočilo v hlavě, každopádně naše teorie už nesedí. Běžela taky jako šílená a Pepe jakbysmet.

 

Běžel naplno každý do měl dlouhý kólií nos a byl na startu v sobotu ve Stráži nad Nisou, pod taktovkou Podještědské smečky, mimochodem velmi milá partička !

 

Obdivuhodné běhy byly foxíků, kdy ta malá písklata nebyla leckdy ani vidět, snad slyšet, ale v cíli kde se vzal tu se vzal, vždy zakousnutej fox do kožky. Vím minimálně o páru – Artýs a Bubu pod vedením Sváti a Mirka. Tímto zdravím spoluzávodníky.

 

http://picasaweb.google.com/majer.petr/PodjestedskaSmeckaCoursing11122010#

Fotografie od PETRA MAJERA

 

Ještě jednou děkuji organizátorům !!

Na jaře určitě přijedeme zas.

Má se už těší.

 

Hany, děkuji za tu krásnou modrou dečku pro Má. Já bych se určitě nezmohla. Naposledy si pamatuji, že jako malá holka jsem šila sukni pro panenku, v pase ok, ale přes boky jsem ji zapomněla změřit.


M Á Ř Í závodnice

This is alternative content.

Webdesign by Ondřej Havle | Datum spuštění: 11. 7. 2007 | Poslední aktualizace: 20.03.2018 09:29