Leden 2010, Rennés, Francie

 

12.1. – 17.1.2010

 

 

Náš výlet do Francie začal s úterním odpolednem, kdy jsme v Jinočanech naložili čtvrtého člena naší posádky, Martina Matějku. Hanička se musela oddávat škole a  zkouškovým povinnostem a byť měla původně jet s námi, nakonec zůstala doma se skriptama.

 

Před námi 1600km. Lán cesty a předpověď počasí všelijaká, spíše sněžení a teploty s minusovou hodnotou. Bezpečně jsme ale dojeli do cíle (těch posledních 200km bylo nekonečných!), ubytovali se, odpočinuli a navečer zajeli za šlechticem, jak říká jeden z mých přátel.

 

Máří s Milanem se očividně viděli rádi nebo Milan s Máří?! Mélanie a Rafael nás hostili královsky a celá atmosféra našeho „krycího výletu“ byla více než příjemná. Jeden večer jsme byli pozváni na palačinkové párty, to když na návštěvu přijela i Rozen, Mélanie dvojče, která žije ve Skotsku.

 

Město Rennés je nádherný !! Počasí nám přálo – bylo jarně -  a tak procházky městem, čtení v kavárnách (jedním dechem jsem přečetla Sputnik, má láska od mého oblíbeného autora Murakamiho), nákupy a lehké zevlování po městě bylo nad očekávání vydařené.

 

Kluci se chovali jako gentlemani a všichni navzájem jsme ctili „bublinu toho druhého“. Prostě občas spolu, občas každý sám. Kdy jsem ale musela s klukama na společný výlet, byla zastávka u vlaků TGV ……….. ženy a muži jsou dva různé živočišné druhy …………

 

Zda byl náš výlet zdařilý a zda Marjánka bude maminkou, na to si musíme počat do 15.2.2010, kdy jdeme na sono.

Každopádně zdařilý výlet do byl, i kdyby výsledky sona nebyly pozitivní.

 

 

FOTOGALERIE

 

 

HUDBA VÝLETU

 

 

 


MILAN a MÁŘÍ

This is alternative content.

Webdesign by Ondřej Havle | Datum spuštění: 11. 7. 2007 | Poslední aktualizace: 20.03.2018 09:29