24.10.2009, Bohemia Cup 2009, Hejnice

Záchranná brigáda kynologů Libereckého kraje
pořádala z pověření
Svazu záchranných brigád kynologů
České republiky

Výběrovou soutěž záchranných psů
na mistrovství světa IRO 2010
v kategorii RH – FLB

B O H E M I A   C U P

24.10.2009
ve sportovním areálu TJ Jiskra Hejnice
 F O T O G A L E R I E
 
V pátek 23.10.2009 dorazily holky (Hanča Matějková a Evča Vošmiková) k nám do Liberce, aby nás s Máří vyzvedly a následně jsem se v celkově ženském podání přemístily do Oldřichova, kde se pomáhalo s vytyčením prostoru pro následující závodní den. Spaní zajistil Jindra na Ferdinandově (trochu studený odchov).
Sobotní den patřil závodníkům. Sama jsem se moc těšila až se podívám jak to šlape profíkům. Měla jsem i své favority. V sobotu večer, když jsme uklidili poslední překážku na hřišti, jsme zašli na jedno do hospůdky U Tetřeva. Na ubytovně do neděle jsme zůstali: já, Hany, Evča, Jinda a Franta (se svým novým štěňátkem NO Zarem, pro nás je to ale Zoro J ). Sobotní večer byl zakončen nočním cvičením.
V neděli dopoledne jsem se přemístili do Libverdy, kde jsme vyzkoušeli stopy a pár schovávaček. Máří s Dupinkou byly nadšené neb relativně dlouho nehledaly a taky to na jejich výkonech bylo znát. Ta energie, ten chtíč ………….. obě byly Missis Vošmik velmi pochválené.
Máří nám ukázala, že má tzv. svůj styl vyhledávání neb terén prohledávala v zrcadlových osmičkách, krásně si vykrývala rohy a pečlivě hledala. I výšku, kde byl ukrytý Jindra, nahlásila přesvědčivě. Poslední nešvar z výcviku se nekonal (štěkala chvíli u figuranta a pak šla paničce naproti) a to jsem moc ráda. Dupča byla taky ve vyhledávání přesná a přesvědčivá.
S holkama jsme zajely ještě do Studánky na oběd a pozvolna se každá sunula k domovu.
Ženy, brzy ZDAR – NAZDAR !!
Hudba víkendu

Máří se "dere" za figurantem :)

This is alternative content.

Webdesign by Ondřej Havle | Datum spuštění: 11. 7. 2007 | Poslední aktualizace: 20.03.2018 09:29