9 - 11.10.2009, Pec pod Sněžkou

Do Pece za pec nebo do Pece na Sněžku?

HESLO VÍKENDU: S O L A M Y L 

 

A není to jedno? My jsme vyrazili za svými přáteli do Pece neb je tam božsky. Neskonale miluji, když s pátečním pozdním podzimním odpolednem odjíždíme z Liberce směr volný víkend.

Přijíždíme na dané místo, už se stmívá nebo je tma, z komínů od chalup stoupá kouř, který je i cítit všude kolem, z oken se line světlo, na daném konkrétním místě už na Vás čekají přátelé, v chalupě je zatopeno, útulno, víno a dobré jídlo nakoupené a vy nemusíte dělat NIC, jen sedět, odpočívat a pak se bavit, smát se, prostě dělat to, co koho baví. Všude kolem máte přátelé a tak je jasný, že JE na co se těšit. To prostě miluju! A nejsem sama i Hany, Martin, Peťásek, Lubik a Vomajda mají stejný vkus. Reny s Jiřím by mi určitě dali taky za pravdu, jen jim to bohužel tentokrát nevyšlo neb měli v plánu nějaký cyklo-výlet. Cyklo výlet? Reny?

I Aninka s Tomem by souhlasili jen kdyby mohli taky dorazit...........

A o Máří a Dupi ani nemluvím, ty se cítily taky blaženě. Smí se totiž sedět na lavicích a co chvíli jim někdo něco pod stůl hodí a nebo podá přímo to tlamy a taky je každý pořád muchluje a nebo s nima řádí.

 

Prostě jsme dorazili v pátek do Pece pod Sněžkou na chalupu Hnidáků. Už jsme tam byli několikrát a pořád není co reklamovat.

 

Páteční večer byl ve znamení bramborových placek, bílé polívky, pokra, vína, plzně.

Sobotní ráno ve znamení vynikající snídaně, pak výstupu na Sněžku. Nahoru jsme se dostali lanovkou, ať nekecám, a dolů po svých se zastávkou na Luční boudě, kde jsme dali vynikající oběd, luxusní masáž a pak sestoupili, neskonale promáčený, do Pece a skončili v oblíbené hospůdce na pivu a čaji. Tedy my ženy na čaji a kluci na jednom pivu, říkali, ale bylo jich  nekonečno až po ležatou osmičku neb jejich pozdní návrat domů, teda brzký ranní návrat domů, stál za to. Jiří, buď rád, že jsi nejel. My ženy, jsme se oddávaly gaučingu a vínu v chalupě a čekaly :), jako správné hospodyňky, na své muže. Nedočkaly jsme se.

 

VSUVKA:

Dášenko, Eriko, Václave, Mančíny, já se Vám omlouvat nebudu, ať to udělá ten, kdo Vás telefonem budil. Tedy jmenovitě – Luba, Marťas a Peťásek. Strašně s Vámi prý nutně potřebovali mluvit.

Libore Pavlíku, ty buď rád, že na Tebe kluci neměli číslo, taky ti chtěli volat.

Takže ještě jednou, JÁ SE VÁM NEOMLOUVÁM :)

 

V neděli ráno, no spíš dopoledne, jsme si dali snídani, s holkama čubama stopičku a pak hráli scrabble neb venku bylo nevlídno. Taková předzvěst toho, že v pondělí na to napadl sníh – hodně sněhu.

 

Tak sbohem podzime a vítej zimo!

Už jsem se na Tebe skoro těšila, na ten gaučing a výmluvy, že nemůžu nic dělat neb je brzo tma. Jen si mě ale trochu zaskočila neb ještě nemám vyzvednuté kabáty z čistírny.

A že v Liberci je zima s velkým Z. Trochu blázinec. Je 16.10.2009.

 

 

 

F O T O G A L E R I E

 

 

 

HUDBA VÍKENDU

 

 

 


VÝLET NA SNĚŽKU

This is alternative content.

Webdesign by Ondřej Havle | Datum spuštění: 11. 7. 2007 | Poslední aktualizace: 20.03.2018 09:29