16.7.2009, oslava Yvetky narozenin, Liberec - nádraží

MŮJ WEB NENÍ „JENOM O PSECH", JE TAKY O MÝCH PŘÁTELÍCH ............

 

16.7.2009

Včera. Včera byl čtvrtek a taky den, kdy se z malé oslavy stala velká. Naše Yvunka slavila narozeniny. Když někdo slaví narozeniny je povinnost druhých se o oslavu postarat. Vymyslet místo srazu, zajistit krásný dárek, zaplatit útratu za oslavence a taky zajistit to, aby se STAR večera bavila.

Holkám jsem v týdnu poslala souřadnice, kde se sejdeme:

50°45'52.789"N, 15°2'35.59"E

Čas srazu byl určen na 8pm, abychom všechny stíhaly.

Je pravda, že já za ten den toho stihla mega hodně neb v práci byl tak trochu „letecký den" (to je když se nezastavím), dojít s Máříkem na stopu (už jsem měla špatné svědomí, že miláčka málo zaměstnávám, a tak nám bylo spolu dobře, kor když stopička byla eňoňuňo), uklidit doma jako správná hospodyňka a ještě ze sebe udělat ženu a dorazit na místo první, jako organizátorka.

Ale co to? Kiosek pod nádražím, který vlastní a kde obsluhuje paní Balogová, a je přímo u tramvajových kolejí a vždy když jedu domů tak tam sedí společensky unaven pán v tzv. posezu na havrana, byl zavřený. Bylo mi to moc líto neb jsem si představovala jaká to bude legrace až holky místo očekávané kavárny nebo pravidelné páteční karetní restaurace  Novigaču budou muset dle souřadnic „někam do neznáma". ALE! Dobro bylo na naší straně neb najednou se z protější zastávky někdo hlasitě a nechápavě ptá ZDA JDEME K NIM A PROČ? Proč se nejdeme bavit někam do města, jako ostatní. Majitelka totiž nestihla odjet, tramvaj ještě nepřijela, a tak čekala na svůj spoj v 7:58pm. To už jsme na místě určeném byly dvě - já a Verunka. Nikterak jsme paní nepřemlouvaly, ale „jenom" jsme jí nastínily, že nás bude 5 žen, že máme peníze, žízeň, slušné chování, a že jí více než dvě hodiny nezdržíme. Paní se mě ptala jaký jsem znamení ................ nechápala jsem proč :) ................ taky jsme říkaly, že když počká do 8:05pm, že uvidí jak slušná a spořádaná naše patička je................ načež přijížděla tramvaj a my jsme se dušovaly, že až nás bude tramvaj míjet, uvidí ženskou s černým havraním vlasem jak bude mávat a taky že ano. Přijela Vomajda a velmi energicky mávala z tramvaje a taky něco křičela z okýnka, následně Dagmar a jako poslední oslavenec Yvunka neb se domnívala, že uvedené souřadnice jsou „jen" fórek a my se sejdeme jako vždy, v Novigaču.

To už ale kiosek žil, venkovní lavice byla prostřena, před dveřmi naaranžovaná palma, na stolech Holba a pak už jen husitské pohárky plné rumu. Mají jen BalatÝnku nebo Rum, říkala Yvet, a tak jsme pily rum. Kolem jezdily tramvaje, projelo pár známých a my vždy uctivě zdravily a smály se neb včerejší večer byl ne nepodobný těm tropickým večerům.

Majitelka, paní Balogová (Krausová) je kartářka prvního stupně, jak jsme se dozvěděly.

Takže máme telefonní číslo a brzo půjdeme vyzkoušet její znalosti :)

Do toho nám hrála hudba a pak přijel Lubik, aby nám řekl, že se vrací z města, a že nám všichni závidí náš kiosek neb ostatní „obložili" klasické městské restaurace.

Jak obyčejné !! :)

Večer začal, byl prožit a skončil s ránem. Byl čtvrtek a dnes pracovní den. EL Masakro. Ale když my se o prázdninách tak těžko scházíme o víkendech neb každý už má léto rozplánované.

Yvunko, ještě jednou, KRÁSNÉ NAROZENINY! Love.

Bylo to nezapomenutelný ............... kor asi pokračování U Myšáka, co?

 

PÍSNIČKA, KTERÁ VYHRÁVALA Z AMPLIÓNU ..................

 

FOTOGRAFIE dodám, až se Verunka vzbudí .............. je 10:54 hod. :), zatím se neozvala ............

FOTOGRAFIE

konečně fotky, je 21.7.2009, 16:06 hod. :)

!!! JE DŮLEŽITÉ MÍTI PŘÁTELÉ  !!!


DAGMAR, YVETKA, VERUNKA, MADLEN, VOMAJDA

This is alternative content.

Webdesign by Ondřej Havle | Datum spuštění: 11. 7. 2007 | Poslední aktualizace: 20.03.2018 09:29