5.10. - 7.10.2007 Sekerkovy Loučky, Turnov

Penzion „ NA STATKU“
( www.agroturistika.org

 Krásné babí léto jsme s holkama ochutnaly v Sekerkových Loučkách.

Plán byl následující : výlety po okolí, vyzkoušet pasení oveček, návštěva místních hospůdek …… prostě nepromarnit víkend a užívat si každou chvilku.
  

Jak snadné bylo vše dodržet !
  Příjezd na místo byl v pátek večer okolo 9pm, kdy jsme se řítily ke statku skoro ze všech stran – od Prahy, od Liberce, od Semil. Ubytování, první konzultace s panem Linhartem ( majitelem statku ) a taktéž důležité upozornění jakým že směrem je nejbližší hospůdka neb žízeň byla obrovská a každý se těšil na zážitky toho druhého ( vždyť Hanička je relativně krátce mladá paní!, Anička s Domínem si doběhli pro 1. místo v dogtreking-u, Reny se po drtivém náporu studijních povinností dostala zase na chvilku mezi lidi a my s Máří stopujeme, koušeme na výborného figuranta, běháme agility – prostě se připravujeme na zkoušky a závody ).

Na místo určené ( do Bělé  - 4km od statku ) jsme dorazily v pozdních večerních hodinách. Obsluha byla výborná, nálada taky ( na pátou židli u našeho stolu si počíhal myslivec ) a jako třešnička na dortu byla informace, že zpátky nemusíme jít, ale budeme odvezené obsluhou ( zařídila nejstarší )
  V sobotu dopoledne jsme celá naše skupinka ( Céčáci = Corpus Delicti Nirreterrit - MÁŘÍ, Coby Kdyby Nirreterrit - TERRA a Déčáci = Dupi Dup Nirreterrit - DUPI, Domino Nirreterrit – DOMÍNO ) vyrazili vstříc stádu oveček. Podle očekávání vyhráli Déčáci v poměru 2:0. Byl to skvělý zážitek – koukat jak Domíno a Dupi si vědí rady a ovečky pro ně byli zajímavější než cokoliv jiného. Pan Linhart o kraťandách věděl a velkou chválu pěl na Nelsona od  P.Kůsové.

 

Odpoledne jsme s holkama zapíchly prst do mapy a směr cesty byl jasný – hrad Valdštejn.
 

Výlet to byl dlouhý a náročný – teda jak pro koho. Pro nás ano, pro psy ne! …. a tak nebylo divu, že se žízeň, dobrá nálada a chuť na topinky s česnekem opakovala podruhé.
  

V neděli následovala snídaně v trávě, trénink stop, poslušnosti a agility v Semilech pod vedením Aničky. Máří si užívala tréninkové trasy!
 Jinak je potřeba zmínit, že Domíno má neskutečnou sílu, během toho co ostatní běhali na parkúru agi a Domeček musel být uvázán – přerval dvě vodítka a jeden obojek – takovou má chuť běhat !

 Velká škoda, že ty víkendy jsou tak krátký!

 Byla to NÁÁÁDHERA – jak říkala naše průvodkyně na Lefkádě. 

 
Chatka č. 5 :

 
Hany – Dupinka
Anička – Domíno
Reny – Terra
Madlen – Máří

 
Výsledky v pasení :

 

Déčáci – Céčáci
        

2 : 0

 

Ztráty :


 Máří – obojek
Domíno – přetržený obojek 1x, překousnuté vodítko 1x, utržená karabina od vodítka 1x

Reny – málem peněženku ( ponechána na stole v restauraci a slečna servírka musela za Reny vybíhat až ven a vnutit jí ji )


prostě výlet NÁááááDHERA !!!
>>

This is alternative content.

Webdesign by Ondřej Havle | Datum spuštění: 11. 7. 2007 | Poslední aktualizace: 20.03.2018 09:29