28.11 - 30.11.2008, Sraz KK, Horka nad Moravou

Sraz KRÁTKOSRSTÝCH KÓLIÍ

 

Stalo se již tradicí, že v podzimních až skoro vánočních měsících se pořádá sraz krátkosrstých kolií. Ani letos tomu nebylo jinak.

Tentokrát jsme nejeli do Hradce Králové, ale do Horky nad Moravou.

 

Již v pátek odpoledne jsme vyrazili směr Prostějov, abychom navštívili Dáju (majitelka En Ten Týky Nirreterrit – Elfíka). Měli jsme domluvený známý to klub v Prostějově (Opičky), ale jelikož se nám nepodařilo přijet na smluvený čas, a Pítr s Terrou ti si vůbec dávali na čas, tak jsme nakonec nepohrdli ani příjemnou hospůdkou relativně blízko od ubykace.

Dáji, jak se ten lokál jmenoval?

 

V sobotu ráno Dája, hlavní organizátorka, proklouzla tiše jako myška a odjela jakožto předvoj na místo srazu. My ostatní, já, Lubik, Petr a neonky, jsme zatím posnídali a okolo 10 hod. vyrazili taktéž na Loveckou chatu, kde byl náš sraz. Za ostatníma.

Holky už nás čekaly a cela akce již hladce plynula. Vše v poklidu, příjemném tempu, s úsměvem a dobrou náladou. Počasí nás letos šetřilo, nebylo ani ultra ošklivo.

 

Organizace byla výborná, program také a staří dobří známí nezklamali. I jsem poznala pár nových zajímavých lidí a věřím, že jsme se určitě neviděla naposledy.

Zdravím Olinu a Boogího.

Někdo se bohužel dostavit nemohl, zdravím Zuzku a Gase, ale však si to vynahradíme někdy jindy. Hlavně ať je Gas OK!

 

Máří si sraz taky vychutnala.

 

Zaběhala si agility (Magdaléno, děs, nech to radši Aničce), zakousala si na figuranta (Václav a Libor jsou výborný a ještě fešný, to se cení), stihla přiběhnout na zavolání v pořadí devátá a třetí místo si vyběhala v tuneliádě s Any.

 

Hlásím spokojenost  a příští rok dorazíme opět.

Děkuji organizátorkám a taky mým kámošům neb sobotní pijatika stála za to.

Všichni by jste se měli polepšit a příště sáhnout třeba po džusu namísto toho alkoholu. Takhle se to nedá dělat donekonečna.

 

Moje fotogalerie je opravdu tentokrát mizivá neb já nevyfotila ani jednu fotografii, čísly 0.

 

Rozpis akcí, fotografie, naleznete na stránkách u organizátorky ErikyThis is alternative content.

Webdesign by Ondřej Havle | Datum spuštění: 11. 7. 2007 | Poslední aktualizace: 20.03.2018 09:29