28.7. - 29.7.2007 Víkend v Praze

Pokud se někdo domnívá, že je zcela normální a jednoduché cestovat autobusem se psem, pak se plete. Byl to skoro nadlidský výkon, který ale naštětí skončil happy endem ......... a to jsem si myslela, že bydlím ve velkoměstě.

Plánovaný víkend se nad očekávání povedl !

Možná to bylo vhodně zvolenou náplní, možná byl vhodně zvolený výběr osob a psů a nebo taky dost možná, když vidíte větší počet kraťand pohromadě tak se každý fanda rozsvítí a snaží si vše patřičně užít.

Sestava :

Zuzka - Kasíno

Barunka - Beeba ( prý je Beeba její )

Anička - Domíno

Hanča - Dupča

Ilča - Tesa

Bany a Monča

........ a my dvě


V sobotu dopoledne jsme se všichni přesunuli agilitit na Zbraslav kde nás Zuzka, jakožto trenérka, honila a hecovala k výkonům tak urputně, že moje tělo nemohlo ani následující ráno fungovat. Ještě teď mi v uších zní: "to je pomalu, ZNOVA!" ......... a to Máří zdaleka nepatří do sekce šneků.

....................v pozdějším odpoledni se celá parta přesunula k Berounce, kde následovalo koupání ( teda jenom Hanička ) a pak posedávání, polehávání, stopování ......... prostě užívání víkendu.

Ubytováni jsme byli u Hanči na Petřinách, odkud jsme taky v neděli dopoledne všichni vyrazili na společnou procházku do Hvězdy.

Marjánka ještě skoro od včerejšího odpoledne nezvedla hlavu a spí a spí a spí.

P.S. Holky, ten meloun jste nesnědly !

P.SS. Aničko, všechno zrychlit - teda ty přesuny !!

Ženy, výborný. Díky.

Ať žije léto a prázdniny.


>>

This is alternative content.

Webdesign by Ondřej Havle | Datum spuštění: 11. 7. 2007 | Poslední aktualizace: 20.03.2018 09:29